Dřevěné 3D puzzle

V tento čas se snad ani už nedá psát, že se blíží vánoční nákupní horečka. Ten čas již nastal před několika týdny. Navíc mám subjektivně dojem, že velká obchodní centra začínají s vánoční výzdobou každý rok vždy o něco dříve. To ale trochu odbočuji, do obchodních center vás dnes zvát nebudu. Dnes vám chci totiž představit jeden zajímavý produkt, který jsem zatím v žádném kamenném obchodě neviděl.

Dřevěné 3D puzzle jako dárek

Pokud přemýšlíte nad malým dárkem pro své blízké, zkuste vzít v úvahu dřevěné 3D puzzle. Myslím, že jde o zajímavý dárek, který vás zcela jistě finančně nezruinuje a přitom obdarovaného mile potěší. Dle mého názoru je to také dárek univerzální. Je vhodný pro malé děti stejně jako pro dospělé.

Tuto dřevěnou skládačku může použít také třeba zaměstnavatel jako drobnou pozornost pro své zaměstnance. Ti by jistě mnohem více ocenili malou pozornost na výplatní pásce, ale stoprocentně je neurazí ani toto. Pokud bude správně vybrán motiv, lze se trefit do vkusu prakticky každého. Na výběr je řada zvířecích motivů, auta, letadla, vlaky, budovy, ale třeba i nábytek. Dřevěné 3D puzzle tak nemusí sloužit jen jako didaktická hračka, ale také jako originální dekorace – třeba právě v kanceláři.

Osobní zkušenost

Nevím, jak moc jsou 3D puzzle horkou novinkou na našem trhu, osobně jsem je zaregistroval před několika měsíci. Jako nápad se mi to moc líbilo, tak jsem to chtěl vyzkoušet. Vybíral jsem líbivý motiv, a tak jsem si na zkoušku koupil koně. Cenově tenkrát vyšel řádově na desetikoruny, což jsem byl za pokus ochoten podstoupit.

3D puzzle

Bohužel již nejsem v dětských letech, tak nedokáži říci, zda jde tzv. o hračku na každý den. Asi spíše ne. Osobně dám ale ruku do ohně za to, že je to originální dárek, který jistě pobaví a potěší. Důležitá je ale vaše správná volba motivu.

Pokud vám nyní před Vánoci chybí tip na vhodný dárek, jeden jsem vám právě představil. Snad si mohu dovolit uvést také informaci, kde jsem nakupoval, jde o eshop www.berticek.cz.


Napsat komentář

(*) = povinné pole

(číslicí) (*)