Z jakého čísla volají Impulsovi?

Snad není nikdo v republice, kdo by neznal hru Haló, tady Impulsovi. Tato hra pokračuje i v novém roce. V posledních dnech poslouchám Impuls častěji než v předchozích letech, a tak se mi také oživilo povědomí o této hře.

Nikdy jsem se ale do této hry nezaregistroval. Přišlo mi dost trapné hlásit se do telefonu (pokaždé, když vám volá neznámé číslo) sloganem Haló, tady Impulsovi. Zavolat vám totiž může prakticky kdokoliv, a ne každý se tomu zasměje.

Tato soutěž běží českým éterem již řadu let a tak mě napadlo, zda jsou již za tuto dobu profláknuta čísla, že kterých Impulsovi volají. Možná ale také volají ze skrytých čísel. Pokud máte s tímto zkušenost, prosím o poznámku do komentářů. Děkuji.

Každopádně kdo se nechce ráno ztrapnit před šéfem, který mu nečekaně volá z manželčina telefonu (protože… důvodů je několik), má ještě jednu možnost. Může si pořídit novou SIMku, kterou použije pouze pro registraci do této hry. Použít můžete i starý, téměř vysloužilý telefon, na který si přilepíte lísteček s heslem: Haló, tady Impusovi! Nevýhoda je, že budete muset mít při sobě dva telefony.

Tak hodně štěstí, ještě popřemýšlím nad tou registrací 🙂


Napsat komentář

(*) = povinné pole

(číslicí) (*)