Vodafone kompletně mění tarify

Náš třetí největší mobilní operátor Vodafone ode dnešní půlnoci kompletně mění své tarify. Končí tedy éra „Nabito“, nyní si budete moci sestavit tarif podle svého přání. Vodafone tak činí krátce po tom, co oslavil na našem trhu 10tileté působení. V roce 2000 začínal jako Oskar.

Kromě tarifů Nabito, končí i legendární tarif Odepiš. Původně nazván jako T1, později Slyším Vás, ale jeho parametry zůstaly celých 10 let nezměněny. Cena paušálu 10 Kč bez DPH měsíčně. A za tuto cenu máte 40 volných minut do sítě Vodafonu a SMS vás vyjde na 42 haléřů. Kompletní ceník tarifu Odepiš je v následující tabulce, ceny jsou s DPH.

Odepiš měsíční paušál Volné minuty do sítě Do sítě Vodafone Do ostatních sítí Do sítě Vodafone Do ostatních sítí
12 Kč 40 minut 7,20 Kč / min 12 Kč / min 0,42 Kč 1,80 Kč

Tento tarif je unikátní hned z několika důvodů, žádný jiný tarif nevydržel na českém trhu tak dlouho jako tento. Těší se velké oblibě, a to i přes skutečnost, že jej Vodafone již několik let aktivně nepropaguje. A možná právě tento tarif zajistil tehdejšímu Oskaru licenci k provozování GSM sítě.

Jeho výhody jsou také zřejmé. Volná minuta volání vás vyjde na pouhých 30 haléřů. A nejlevnější SMS je za 42 haléřů. Proto se tento tarif hojně využívá např. do GSM alarmů.

Pokud máte o tento tarif zájem, máte dnes poslední možnost si jej zakoupit. Já si jej koupil včera, jako zálohu právě pro GSM alarm. Stačí vám k tomu 500 Kč jako základní jistina a dva doklady totožnosti. Myslím, že za to stojí, i kdyby jste ho měli mít třeba i rok v šuplíku. Podobný tarif už asi nepřijde.


Napsat komentář

(*) = povinné pole

(číslicí) (*)