Draw Something na PC

Znáte dnešní fenomén zvaný Draw Something? Jedná se o hru pro mobilní telefony iPhone a dotykáče s Androidem. Draw Something je speciální druh sociální hry, kdy zjednodušeně řečeno kreslíte „klíčové slovo“ a spoluhráč na druhém konci drátu hádá co že to kreslíte. Princip hry se zdá být dětinský, jednoduchý až primitivní, ale je to neuvěřitelně zábavné!

O tom, že Draw Something není jen další tuctová hra svědčí i zájem společnosti Zynga. Tato známá firma zaměřená na online hry (zmíním třeba FarmVille) by přece nedala 200 milionů dolarů za nějaký propadák. A pokud nemáte iPhone, iPad nebo telefon s Androidem, tak nemusíte smutnit. Draw Something můžete hrát i na svém počítači nebo notebooku. Tato hra totiž vychází z původní verze pro PC, fenoménem se však stala až díky chytrým telefonům.

Draw Something

Stačí tedy jen navštívit stránku OMGPOP.com, zaregistrovat se a můžete začít zdarma hrát. Hra se zde jmenuje Draw My Thing a má trochu jiné pravidla, ale princip je stejný. A zábavy si zde užijete možná ještě více. Hru si nejlépe vychutnáte, pokud zvládáte angličtinu na velmi vysoké úrovni. Překladač od Googlu totiž není dokonalý 🙂  a často na něj ani není čas.

Draw My Thing


Napsat komentář

(*) = povinné pole

(číslicí) (*)